Výtahy Šumperk

Výtahy Šumperk

VÝTAHY ŠUMPERK WWW: http://vytahy.magesoft.cz e-mail: vytahyspk@seznam.cz

Hlavní stránka
Modernizace
Servis výtahů
Dotazník
Kontakty

Stránka je optimalizována pro grafické rozlišení 800x600 a více pro prohlížeč MS Internet Explorer 4.0.

Design stránek: MAGESOFT

Poslední aktualizace:
18. 5. 2004

Nabídka pro servis výtahů

Dovolujeme si Vám nabídnout servis výtahů, který provádíme téměř po celém okrese Šumperk a Jeseník. Naše firma provádí veškeré činnosti týkající se provozu a údržby výtahů.

V současné době provádíme servis na výtazích v Šumperku, Zábřehu, Lukavici, Mohelnici, Lošticích, Olšanech, Štítech, Hanušovicích, Rapotíně a Jeseníku, které nám byly svěřeny po vítězných konkurzech k plné spokojenosti našich zákazníků.

Vyjímečností naší firmy je:

  • rychlost a perfektní kvalita oprav
  • preventivní údržba
  • poradenská činnost při řešení středních a generálních oprav výtahů
  • výhodná cena za kompletní servis výtahu
Motor

Veškeré služby, které nabízíme jsou zajišťovány kolektivem pracovníků s nejvyšší možnou kvalifikací v oblasti výtahů. Naše firma je vybavena diagnostickými a měřícími přístroji na světové úrovni, které nám umožňují v co nejkratší době zjistit a opravit veškeré závady na výtazích. Pro tyto skutečnosti jsme byli pověřeni provádět záruční a pozáruční servis na nejmodernějších typech výtahů řízených mikroprocesory.

Servis, který nabízíme v ceně pouhých 18 - 25 Kč na den obsahuje revize, opravy, mazání včetně činnosti dozorce výtahu a jeho povinností. Nejedoucí výtahy opravujeme okamžitě po nahlášení na náš telefon po celých 24 hodin denně.

Revize, revizní zkoušky, provozní prohlídky, opravy a mazání provádíme v termínech stanovených normou ČSN 27 4007. Tyto termíny jsou hlídány výpočetní technikou, proto u nás nedochází k prodlevám u provedených revizí a zkoušek.

Materiálové a technické zabezpečení oprav je plně pokryto. Firma Výtahy Šumperk spolupracuje s několika výtahářskými firmami v republice, proto je náš sklad materiálu neustále doplňován náhradními díly za nejpříznivější ceny přímo od výrobce. Tímto je zajištěno veškeré materiálové pokrytí s nižšími cenami materiálu pro služby naší firmy.

Doufám, že Vás naše nabídka oslovila a byla prvním krokem k navázání kontaktu s námi. Rádi Vám na svěřených výtazích dokážeme, že služby, které poskytujeme, jsou na vysoké úrovni.

Těšíme se na vzájemnou spolupráci.